بازدید امروز: 96
بازدید دیروز: 209
بازدید ماه جاری: 70354
بازدید امسال: 54767
بازدید کل: 836862
اخبار

کد خبر : ۵٩۴٢
تاریخ انتشار : ١٣٩۴/٠٢/٢٨
بازدید : ۶٠٠

جشنواره برترین‌های حوزوی برگزار می‌شود/ تجلیل از ۱۵۶ طلبه خواهر


هشتمین جشنواره برترین‌های حوزوی حوزه‌های علمیه خواهران در مجتمع فرهنگی نرجس خاتون برگزار می‌شود.


جشنواره برترین‌های حوزوی برگزار می‌شود/ تجلیل از ۱۵۶ طلبه خواهر

به گزارش خبرنگار مهر، مریم الهی‌پور - دبیر هشتمین جشنواره برترین‌های حوزوی روز دوشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار کرد: سابقه برگزاری این جشنواره به سال ۸۵ بر می‌گردد که هر ساله برترین های آن سال در عرصه آموزش پژوهش و فرهنگی معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه ۱۵۶ اثر برتر در عرصه فرهنگی، پژوهشی و آموزشی معرفی شدند، ادامه داد: در عرصه فرهنگی ۷۳ نفر در روز جشنواره به عنوان برگزیده معرفی می شوند.

دبیر هشتمین جشنواره برترین‌های حوزوی افزود: در عرصه فرهنگی در مسابقه کتابخوانی شهید مطهری ۴۹ نفر برگزیده شدند.

الهی پور با اشاره به اینکه در عرصه پژوهشی ۶۵ نفر از طلاب حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور به عنوان برتر معرفی می شوند، گفت: سه پایان نامه و سه نفر کتابدار برگزیده نیز در این جشنواره معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه از بین ۲۳۶ هسته پژوهشی سه هسته برگزیده در هشتمین جشنواره برترین های حوزوی معرفی می شوند، عنوان کرد: فیض نور دوره‌های تخصصی پاسخگویی به شبهات است که در مناطق مرزی بیشتر برگزار می شود که مربیان این دوره ۱۰ واحد آموزشی می گذرانند و از بین ۸۴ مربی، یک مربی در جشنواره به عنوان برتر معرفی می شود .

دبیر هشتمین جشنواره برترین های حوزوی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: ۱۰ هزار مبلغ در حوزه‌های علمیه خواهران داریم که فعالیت هایشان بسیار گسترده است و از بین این مبلغین پنج نفر با توجه به میزان تاثیرگذاری تبلیغی، تعداد جلسات تبلیغی، فعالیت های تبلیغی و... برگزیده شدند .

الهی پور با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با همراهی دفتر فناوری و اطلاعات سه مسابقه کوثر نور، عاشورا و حماسه عاشورا را در زمینه وبلاگ نویس برگزار کرد، بیان کرد: در سطح فضای مجازی چهار هزار طلبه وبلاگ نویس داریم و از این میان ۲ وبلاگ به عنوان برتر انتخاب شدند.

فعالیت۶۰۰ طلبه خواهر در عرصه تبلیغ تخصصی

وی ادامه داد: افراد فارغ التحصیل حوزه‌های علمیه با عنوان انجمن دانش آموختگان ساماندهی می شوند که از بین این افراد یک دبیر برتر انتخاب شده است.

دبیر هشتمین جشنواره برترین‌های حوزوی با بیان اینکه ۶۰۰ نفر از طلاب حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه تبلیغ تخصصی کار کردند، گفت: یک  مربی در عرصه تبلیغ تخصص به عنوان برتر در هشتمین جشنواره برترین های حوزوی معرفی می شود.

الهی پور ابراز کرد: هر ساله هزار نفر عمره گذار داریم که از میان دل نوشته ها، سفرنامه ها و متن ادبی این افراد مسابقه ای برگزار می شود که ۹ نفر برتر در این جشنواره در زمینه شعر، گرافیک، متن ادبی و دل نوشته معرفی می شوند.

وی با بیان اینکه ۱۸ نفر از برگزیده های این جشنواره از استان قم هستند، یادآور شد: هشتمین جشنواره برترین های حوزوی حوزه‌های علمیه خواهران چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه رأس ساعت ۹ صبح در مجتمع فرهنگی نرجس خاتون (س) با سخنرانی آیت الله مقتدایی برگزار می شود.

به نقل از خبرگزاری مهر

برچسب: جشنواره , برترین‌های , حوزوی , برگزار
مناسبت ها
آخرین تصاویر
 • کارگاه یک روزه آشنایی با داده کاوی با استفاده از ابزار های مایکروسافت
 • افتتاح خانه جوان البرز
 • دوره توانمندسازی جوانان و فعالان اجتماعی برای حضور در فضای مجازی
 • یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 • دوره دوم توانمندسازی حقوق شهروندی
 • دوره توانمند سازی منطقه ای کارآفرینی اجتماعی به میزبانی البرز برگزار شد.
 • گرامیداشت یوم الله 22 بهمن ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مبارک
 • فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد.
 • آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری به ملکوت اعلی پیوست
 • پیشینه جشن شب یلدا و رسم و رسوم آن